~

IndeksIndeks  PublicationsPublications  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
PisanieTemat: AVATARNIA: wielkie nic   Pią Sty 29, 2016 2:14 am

PRZYKŁADY:  avatary |  yrutangys
Kod:
[b]typ zamówienia:[/b]
[b]link do obrazka:[/b]
[b]wymiary:[/b]
[b]napis główny:[/b]
[b]napis poboczny:[/b]
[b]uwagi:[/b]

Myślę, że wszystkie wymienione punkty zamówienia są jasne, dlatego też nie będę się nad nimi rozwodzić. Jednakże chciałbym zahaczyć o uwagi. Jaki mam styl obróbki - każdy widzi. Czasem jest różny, wszystko zależy od obrazka, jaki przyjdzie mi obrabiać. Ponadto często mnie ponosi, a że nie mam głowy do zapisywania avatarów/sygnatur w formie roboczej - prosiłbym, byście jasno powiedzieli, czego ode mnie oczekujecie, nie przepadam za ponownym obrabianiem tego samego obrazka. Jeśli wam to nie przeszkadza, lubicie niespodzianki - spoko loko. Puste pole oznacza, że całkowicie zdajecie się na moją rękę i nie macie żadnych zastrzeżeń. Pozwalacie mi zaszaleć i bla, bla, bla.

Wolałbym, by podawane przez was obrazki były raczej dobrej jakości, niewykadrowane i względnie dużych rozmiarów. Jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem lepszej wersji pewnego obrazka - chętnie pomogę, jednak chciałbym, byście zgłaszali się z tym na pw, jeszcze przed zgłoszeniem zamówienia.

Jeśli ktoś zachce, jestem w stanie również zrobioną przeze mnie sygnaturę udekorować w html. Prośby o to możecie dodawać do uwag i przy tym również chciałbym, byście jasno się wyrazili, czego ode mnie oczekujecie. Możecie to opisać, narysować - cokolwiek.

Powrót do góry Go down
Liczba postów : 109
PisanieTemat: Re: AVATARNIA: wielkie nic   Nie Sty 31, 2016 7:38 pm

b]typ zamówienia:[/b] sygnatura
link do obrazka: linki podeślę na pw, bo ich będzie całkiem sporo
wymiary: um...wymiary sygnatury to niech będą może 500 x 250, choć jeśli wychodzą ci lepiej w innych rozmiarach, to możesz zrobić w innych
napis główny: I rather take it out in this wilderness, far away from you
napis poboczny:
In the depths of my heart, I lay bare my feelings
Exhausting all my strength, all for the sake of love
uwagi: jakbyś zrobił coś podobnego do twojej sygnatury, z gifem i takimi tam, to już byłbym w siódmym niebie <3

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: AVATARNIA: wielkie nic   Pon Lut 01, 2016 5:53 pm

(Najedź kursorem na obrazek) Mówiłeś coś o tabelce jak u mnie, ale pomyślałem, że taki efekt byłby ciekawszy. Jeśli jednak ci się nie spodoba - mów. Kod wysłałem ci na pw.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: AVATARNIA: wielkie nic   

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wielkie otwarcie
» Wielkie rozdawanie!