~

IndeksIndeks  PublicationsPublications  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Harry Potter - event

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Liczba postów : 201
PisanieTemat: Harry Potter - event   Nie Mar 27, 2016 12:21 am

First topic message reminder :

Znowu ja i znowu z eventem! W temacie dotyczącym eventów i innych rzeczy odnoszących się do funkcjonowania zdecydowanie przodującym pomysłem z tych, które zaproponowałem, był Harry Potter i porównywalnie z nim - Kraina Czarów. Jako, że na to drugie mój pomysł kończy się na "byłoby fajnie zrobić coś takiego", to postanowiłem skupić się na HP. 

Forma

Miejsce: Myślę, że znowu chatbox. Ostatnio wyszło bardzo sprawnie, więc uważam, że znowu nie będzie kłopotu z tym. Jeśli będzie wariowało, przeniesiemy się na posty. 
Czas: Ze względu na to, jak stoję z czasem, najlepszym momentem będzie dla mnie cokolwiek po drugiej połowie kwietnia. Czas przewidywany na event to tydzień lub coś około tygodnia, więc wywoławczym terminem z mojej strony jest majówka. W związku z tym, że nie każdy prawdopodobnie będzie mieć możliwość wtedy, to jestem otwarty na każdy termin. Tylko nie 29.04., bo wątpię w moją trzeźwość tego dnia i raczej nie poprowadzę eventu. Godziny, jakie proponuję, to 17-22, 18-22 lub 17:30-22. 
MG: Ja, ponownie. 
Stosunek do fabuły forum: Zerowy, nie licząc relacji ustalonych z góry bądź przez kanon z serii - Shizuo i Izaya nie lubią się, Hiroshi i Makoto mogą być przyjaciółmi. 
Kto może brać udział: Każdy posiadający kartę postaci. 
Do kiedy trwają zapisy: 16.04., godzina 23:59. 
Ilość postaci, jakie można zgłosić: Do trzech. Osoby, które będą pisać jako więcej, niż jedna postać, mogą robić to z jednego konta i na początku dopisywać imię postaci - tak jak ja robiłem to z Gilbertem, zanim został zamordowany. 
Przydział do domów: Odbywa się w tym temacie na podstawie cech charakterystycznych postaci. Izaya - przebiegły, bystry, ale poniekąd zły - trafi z automatu do Slytherinu, tak na przykład. 
Zgłoszenia: Za zgłoszenie przyjmuję tylko i wyłącznie post z kartą postaci w tym temacie.
Postać: Jeżeli event będzie miał miejsce w tym rozdziale, można grać w nim zarówno postacią z płcią niezmienioną i ze zmienioną. Jak wygodniej. 
Przynależność do grupy w evencie: Na początku nicku powinna być dopisana jedna z kolejnych liter - [G] - Gryffindor, [S] - Slytherin, [H] - Hufflepuff, [R] - Ravenclaw, [N] - Nauczyciel. Modyfikacja obowiązuje tylko na godziny eventowe, w pozostałe nie trzeba tego mieć. 
Walki: Odbywać się będą najprawdopodobniej ostatniego dnia eventu oraz jeśli ktoś wyjdzie z taką inicjatywą - w klubie pojedynkowym. Kostka oczek ma 6, rzucam ja - w tym temacie. Oczka są następujące:
1. Chybienie 
2. Draśnięcie 
3. Przeciwnik odbija zaklęcie
4. Trafienie - możliwa śmierć przy zaklęciach czarnomagicznych 
5. Trafienie, jw.
6. Rzucający trafia zaklęciem w siebie 
Nie dotyczy zaklęć leczących. Przy walkach należy używać czasowników niedokonanych.

Treść
Miejsce: Hogwart i opcjonalnie Hogsmeade, ale nie wiem, czy jest sens na tyle to poszerzać. Jeśli pomysł spotka się z aprobatą, zostaną dodane opisy i ilustracje miejsc w szkole. 
Czas w fabule: Myślałem o takiej formie, że każdy dzień byłby epizodem osadzonym w różnym okresie, aż do bitwy o Hogwart. Na początku każdego dnia eventowego byłoby napisane, który dzień dokładnie jest. I tak, znowu będzie smutno i feelsowo. 
Nauczyciele: Uważam, że można ich udostępnić jako grywalną grupę, jednak zależnie od ilości zgłoszonych postaci, powinno być ich maksymalnie 3-4. 
Śmierciożercy: sztuk śmierciożerców będzie od trzech do pięciu. Będą losowani, tak jak w poprzednim evencie morderca. I mają trzymać to w sekrecie. 
Wiek postaci: nie musi pokrywać się z tym nadanym w kanonie, może być niższy na rzecz zrobienia postaci ucznia. Przedział wiekowy uczniów wynosi 15-18. Znowu posłużę się przykładem Izayi - ma 30 lat, jednak jako uczeń-Ślizgon ma na przykład 17. Może być też zwiększony na rzecz zostania nauczycielem. 
Lekcje: Odwołując się do notatki o czasie - chciałbym, aby odbyła się jedna, czy dwie lekcje. Wtedy małym MG byłby nauczyciel, który zgłosiłby się do prowadzenia tego. Oczywiście pomogę w gromadzeniu materiału itd. 
Karta postaci: Na rzecz eventu wprowadzone by były malutkie KP, które uwzględniałyby czystość krwi i inne rzeczy tego typu. Należy je dodawać w postach pod tym tematem. Wzór na kartę ucznia jest następujący: 
Klasa: V-VII rok w Hogwarcie 
Patronus i postać animaga: Z tego co się orientuję, te zwierzęta nie muszą się pokrywać. Ważne, by oba były zwykłymi zwierzętami, które w jakiś sposób odpowiadają postaci i jej charakterowi. Żadnych smoków i jednorożców. 
Różdżka: długość, giętkość i skład różdżki - dopasowane do samej postaci pod względem jej umiejętności, charakteru itd. 
Bogin: lęk postaci. Może to być cokolwiek. 
Krew: Czysta/Mieszana/Mugol. Mieszana może być też z innym stworzeniem, np. Hagrid był w połowie olbrzymem, a Fleur w rodzinie miała wiłę. Krew mugolska wyklucza przynależność do Slytherinu.
Stosunek do czystości krwi: W kilku słowach to, co o aktualnie toczącym się sporze myśli postać. 
Dodatkowe uwagi: Wszystko, co nie pasuje do powyższych podpunktów - zmiany w postaci, jakaś krótka historia, cokolwiek. 

Na kartę nauczyciela:
Wiek: Nie mam informacji odnośnie minimalnego wieku nauczycieli w Hogwarcie, ale myślę, że 28+. 
Nauczany przedmiot: Jeden z przedmiotów w Hogwarcie, jakiego postać ma uczyć. 
Patronus i postać animaga: Jak u ucznia 
Różdżka: jak u ucznia
Bogin: jak u ucznia
Krew: Czysta/Mieszana/Mugol - jak u ucznia 
Stosunek do czystości krwi: - jak u ucznia 
Możliwość prowadzenia lekcji: Czy user byłby w stanie przygotować lekcję i poprowadzić ją. Data prowadzenia lekcji jest do ustalenia, kiedy padnie jakaś konkretna data prowadzenia całości eventu. 
Dodatkowe uwagi: jak u ucznia 
W wypełnianiu tej karty może pomóc wiki, Pottermore i cokolwiek takiego. Również ja, ale ja nie wiem wszystkiego. 

Standardowo zapraszam do zgłoszeń, zadawania pytań i wszystkiego. Możliwe, że coś pominąłem. Wszelkie terminy i fabuła będzie dopasowana do ilości osób i kart chętnych do gry. 

I żebym nie zapomniał - moje zgłoszenia. 
Orihara Izaya
Klasa: VII rok w Hogwarcie 
Patronus i postać animaga: Lis w obu przypadkach. 
Różdżka: 11 i 3/4 cala (około 30 cm), giętka, włos z grzywy jednorożca, głóg. Połączenie odpowiadające wzrostowi Izayi oraz jego niejednolitej naturze - głogowe różdżki nadają się zarówno do klątw, jak i zaklęć leczących. Podobnie jak zachowania właściciela, nieumiejętnie użyte zaklęcie uderzy w rzucającego je. 
Bogin: Całkowita i zupełna samotność - przebywanie w pustce bez żadnych dźwięków poza własnym głosem i biciem serca. 
Krew: Czysta
Stosunek do czystości krwi: Szczerze powiedziawszy Izaya nie ma żadnego problemu z nieczystością krwi, o ile nie wchodzi w grę mieszanie się z potworami bądź zostanie potworem. 
Dodatkowe uwagi: Izaya interesuje się czarną magią. Bywał przyłapywany na stosowaniu niezbyt honorowych sztuczek na kolegach ze szkoły i nauczycielach, zwłaszcza tych z mieszaną z magicznymi stworzeniami krwią. Boi się dementorów i naraz fascynują go. Jest prefektem swojego domu. 
Tiara przydziału: (dopisuję ja w poście po zgłoszeniu!)
Co za ambitne dziecko! Tak, tak... Doskonale wiesz, czego chcesz. A jaki przebiegły i bystry! Idealnie nadajesz się do domu węża. Uważaj jednak, by nie zboczyć na złą ścieżkę, bowiem twoje serce nie jest do końca nieczyste... Slytherin! 

Kenta Hideyoshi 
Nauczany przedmiot: OPCM - Obrona przed czarną magią
Patronus i postać animaga: Owczarek niemiecki. 
Różdżka: 13 cali, sztywna, hikora, kieł widłowęża. Różdżka oddaje charakter nauczyciela, to jest jego wytrwałość, ponadto jej włókno wpasowuje się w nauczany przez niego przedmiot. Kieł widłowęża jest najlepszym włóknem do walki z czarną magią.
Bogin: Śmierć któregoś z uczniów. (na podobnej zasadzie, co bogin Molly Weasley)
Krew: Czysta
Stosunek do czystości krwi: Jako nauczyciel grzecznie odmawia odpowiedzi. Prawda jest taka, że jest mu to cokolwiek obojętne. 
Możliwość prowadzenia lekcji: Posiadam, dzień dowolny. 
Dodatkowe uwagi: Kenta widzi testrale, jednak nie chce powiedzieć, czyją śmierć widział. Preferuje lekcje praktyczne od teoretycznych i zdarza się, że uczniowie po jego lekcjach muszą iść na zwolnienie do skrzydła szpitalnego. Neguje wszelką nietolerancję odnośnie czystości krwi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Liczba postów : 301
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Kwi 23, 2016 4:34 pm

Podsumowanie dnia wczorajszego (uwzględnione rzeczy ważniejsze, niż zwykła rozmowa. Byłoby tego za dużo) : 

• Na rozpoczęciu roku szkolnego Kasai podpadł Naohiro, Izaya dostał szlaban od Shizuo, Yoshiteru pokazał Yoko zaklęcie zmieniające sok w colę, a Hayato wylał sok dyniowy. 
  • Na lekcję spóźnił się Hiroshi, potem Vorona, po jej zakończeniu pojawił się Kida i Shinra. Wszystko polegało na przećwiczeniu walki z boginem przez uczniów. Nie wyszło to tylko Kidzie, Yoshiteru i Izayi. Shinra miał się zgłosić w innym terminie na zaliczenie. 
  • W czasie wolnym tego samego dnia Makoto poszedł do Działu Ksiąg Zakazanych, gdzie znalazł zaklętą trollującą księgę gałgaństwa, która zaczęła przed nim uciekać. Shizuo nakrył Voronę, Yoshiteru i Kasaia w łazience jęczącej Marty. Izaya i Kida poszli na spacer nad jezioro, a Hayato i Hiroshi przechadzali się po błoniach. 

Plan na dziś: 

• Mamy zimę - początek grudnia, minęło trochę czasu od wczorajszego eventu, który był na początku września; pada śnieg, można się tłuc śnieżkami i robić inne zwyrodnialstwa. 
  • Do 19 czas wolny w Hogsmeade. 
  • Od 19 jest bal bożonarodzeniowy w Hogwarcie i przeskok czasowy do Bożego Narodzenia. Pomyślcie o parach dla swoich postaci, nie jest to konieczne, ale może być fajnie. Proszę pomyśleć też o ubiorze postaci. 

W Hogsmeade macie do dyspozycji następujące lokacje: 
-  Ulice i uliczki - wszelkie ulice miasteczka. 
- Miodowe Królestwo - Cukiernia słynąca z najlepszej czekolady w okolicy. Można tu kupić wszelkiej maści słodkości. 
- Sklep Zonka - Często można tu spotkać bliźniaków Weasley i innych żartownisiów. W 100% asortymentem tego lokalu są wszelkie rekwizyty do magicznych żartów. 
- Pod Trzema Miotłami - Pub, w którym obsługuje piękna Madame Rosmerta. Można tu nabyć zarówno alkohole, jak i napoje bezalkoholowe. 
- Kawiarnia Pani Puddifoot - Bardzo słodkie miejsce, do którego przychodzą przede wszystkim zakochani. 
- Sklep u Derwisza i Bangesa - Sklep skupiający się na sprzedaży magicznych przedmiotów i składników do eliksirów itd. Znajduje się na skraju miasteczka. 
- Wrzeszcząca Chata - "Nawiedzona" chata, opuszczona od lat. Tutaj przemiany w wilkołaka przechodził Remus Lupin. 
- Pod świńskim łbem - Kolejna karczma w Hogsmeade. Tu się spotykała Gwadria Dumbledore'a. Ogólna klientela lokalu jest raczej spod ciemnej gwiazdy i niewielu uczniów tu przychodzi. 
- Skraj miasteczka - Aktualnie ośnieżone poletko przed mostem prowadzącym do Hogsmeade. 
- Most - Kamienny most prowadzący do miasteczka. 

Osoby nieobecne dziś Hogsmeade uznajemy za osoby, które zostały w zamku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://durarara.forumpolish.com
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Kwi 23, 2016 6:42 pm

Izaya Orihara carried out 3 launched of one Kostka (Image not informed.) :
6 , 4 , 4
Parzyste - trafienie 
Hayato
Hideś 
Shizuś
Powrót do góry Go down
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Kwi 23, 2016 7:15 pm

Izaya Orihara carried out 2 launched of one Kostka (Image not informed.) :
3 , 6

J.W.
Yoshiteru patronus
Shizuś patronus jak powyższemu nie wyjdzie
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 93
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Kwi 23, 2016 7:59 pm

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Liczba postów : 262
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Kwi 23, 2016 8:01 pm

1
Strój Yoshiego i Makoto.
2
Strój Hayato.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Kwi 23, 2016 8:11 pm

Kasiek. Izaya i Hide jak byli na morderstwie u Izayi.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 27
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Kwi 23, 2016 8:18 pm

PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Nie Kwi 24, 2016 6:28 pm

Izaya Orihara carried out 5 launched of one Kostka (Image not informed.) :
3 , 3 , 1 , 3 , 1

N-nieparzysta
P-Parzysta

Pary: 
1. Kida - N Kasai - P
2. Izaya - N Yoshi - P
3. Makoto - N Hiroshi - P
4. Neo - P Hayato - N 
5. Shizuś - P Ptaszek - N
Powrót do góry Go down
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Nie Kwi 24, 2016 8:57 pm

Izaya Orihara carried out 13 launched of one Kostka (Image not informed.) :
6 , 4 , 2 , 4 , 2 , 2 , 4 , 5 , 5 , 5 , 4 , 4 , 5
Obrażenia dla przeciwników od postaci.
1. Izaya
2. Kida
3. Hayato
4. Vorona
5. Shinra
6. Yoko
7. Shizuś
8. Kasiek
9. Neoś
10. Yoshiteru (jeśli się podniesie)
11. Kenta
12. Makoto
13. Hiroshi

Izaya Orihara carried out 13 launched of one Kostka (Image not informed.) :
4 , 4 , 6 , 1 , 1 , 5 , 4 , 1 , 6 , 3 , 4 , 2 , 5
Obrażenia dla postaci. Dziś bez umierania. Posługujemy się mechaniką z pierwszego posta.

rzut edytowany. Druga kolejka.
Powrót do góry Go down
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Nie Kwi 24, 2016 10:05 pm

Usunąłem wszystkim uczestnikom eventu litery przed nickami. Nie będą potrzebne w przyszłym tygodniu; wystarczą same grupy. W tym poście pojawi się podsumowanie dzisiejszego i wczorajszego dnia.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 313
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Pią Kwi 29, 2016 4:26 pm

PODSUMOWANIE SOBOTY 23.04.2016 
(niestety nie do końca chronologicznie. Momentami trudno było wszystko ustalić. Przypominam - uwzględniam co ważniejsze rzeczy.)

• Ten dzień eventu odpowiadał dwóm zdarzeniom w grudniu. 
  • Pierwsza jego część tyczyła się zimowego wyjścia do Hogsmeade. 
  • W jego czasie Hikaru, Yoko i Yoshiteru dogadali się odnośnie sporządzenia eliksiru wielosokowego, by potem wyciągnąć od Ślizgonów wiedzę na temat tego, kto jest wężousty. 
  • Na ulicach pojawił się śnieżny potwór. Uczniowie uciekli, do walki z nim ruszył Makoto, Shizuo i Hideyoshi. Do Wrzeszczącej Chaty uciekł Yoshiteru, gdzie ponownie zmierzył się ze swoim boginem. 
  • Kida dostał gorącą czekoladę z amortencją. gdy wypił ją, zakochał się w Izayi. W tym stanie był do końca tego dnia eventu. 
  • Drugą częścią eventu był bal bożonarodzeniowy, który opierał się na tańcu kilku par, rozmowach z innymi itd. 
  • Do planu zejścia do komnaty dołączył się Naohiro jako jedyna wężousta osoba w grze. 
  • Yoshiteru użył peruwiańskiego proszku ciemności, przez co Wielka Sala znikła w mroku na piętnaście minut. Później bal skończył się. 

PODSUMOWANIE NIEDZIELI 24.04.2016

• Dzień obejmował samą końcówkę roku szkolnego oraz bitwę na wieży astronomicznej. 
  • Ta część eventu zaczęła się od lekcji zaklęć z Shizuo, która opierała się na pojedynkach między uczniami. 
  • Później przyznany został czas wolny, w którym była całkowita dowolność fabularna. 
  • Naohiro, Hikaru, Yoshiteru i Yoko zeszli do komnaty tajemnic. Nakrył ich jednak Shinra i Shizuo. 
  • Mniej więcej w tym samym czasie zaczął się atak śmierciożerców oraz starcie, w wyniku którego zginął Dumbledore. Ranni zostali niemalże wszyscy. 
  • Ujawnieni Śmierciożercy to Hideyoshi i Makoto. O Kidzie wie tylko i wyłącznie Izaya. Żeby znowu ktoś nie wymyślił, że jego postać wie to, co user przeczytał na chacie. Jest jeszcze jedna osoba, o której zdradzie nie wie nikt. 

WSKAZÓWKI NA DZIŚ: 

• Zaczynamy od początku roku szkolnego i mamy względny luz. 
  • Potem (około 19:20) jako Hideyoshi prowadzę lekcję o patronusach. Tutaj znowu stosujemy mechanikę parzyste - postać zdołała wyczarować patronusa, nieparzyste - nie zdołała. W przypadku, gdy postaci się nie uda, ma powtórzyć zaklęcie tyle razy, ile oczek jej wypadło (postaci wypadło 5 oczek, więc pięć razy musi spróbować rzucić zaklęcie patronusa, za ostatnim jej wychodzi. 
  • Od 20:45 znowu mamy poniekąd luz. 
  • Śmierciożercy przejęli szkołę. Ta jest inwigilowana, nie można ufać nikomu. 
  • Osoby, które nie są czystej krwi muszą mieć świadomość tego, że śmierciożercy mają pełne prawo do znęcania się nad nimi. 
  • Osoby, których nie było na poprzednich dniach eventu a zgłosiły się do niego, mogą wciąż się dołączyć. 
  • Zaczniemy znowu około osiemnastej. 
  • Ogólna uwaga: kiedy mówię, że mamy się stosować do mechaniki z pierwszego posta, to chodzi mi o mechanikę omówioną w pierwszym poście w tym temacie. Kiedy mówię o czymś innym, to stosujemy się do czegoś innego.
  • Jeszcze odnośnie powyższego punktu - nie mam zamiaru po milion razy tłumaczyć czegoś, co raz zostało wyjaśnione w tym temacie. 
  • Odnośnie rzutów kostką, bo nie każdy zrozumiał, o co w tym chodzi. Pokrótce jest to wyjaśnione na tym screenie. Jeśli jednak jest to niewystarczające - numery przy imionach postaci to lista. Nie losowana ilość oczek na kostce. W ten sposób łatwiej określić, który rzut jest dla kogo. Przykładowo - w pierwszej parze na screenie są Kida i Kasai, więc ich rzut jest pierwszy. Losowana ilość to numery w ramce. Koślawymi liniami są połączone numery z listy z przypisanymi do nich rzutami, jeśli tak komuś łatwiej wizualizować. 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Pią Kwi 29, 2016 7:26 pm

Izaya Orihara carried out 10 launched of one Kostka (Image not informed.) :
5 , 3 , 2 , 5 , 5 , 6 , 5 , 2 , 4 , 5

1. Izaya
2. Kida 
3. Shinra 
4. Kasai 
5. Hiroshi
6. Naohiro 
7. Margaret
8. Hayato 
9. Yoko
10. Yoshiteru
Przypominam:
Tutaj znowu stosujemy mechanikę parzyste - postać zdołała wyczarować patronusa, nieparzyste - nie zdołała. W przypadku, gdy postaci się nie uda, ma powtórzyć zaklęcie tyle razy, ile oczek jej wypadło (postaci wypadło 5 oczek, więc pięć razy musi spróbować rzucić zaklęcie patronusa, za ostatnim jej wychodzi.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 110
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Maj 07, 2016 7:25 pm

Misie, proszę o zadeklarowanie na cb (stalkuję archiwum, więc spokojnie), kto by chciał i był w stanie od jutra od godziny 18 dograć resztkę eventu. W ramach tego przewiduję dogranie zebrania GD (jakoś do 19:45/20) i przeprowadzenie bitwy o Hogwart. Myślę, że do 22 się wyrobimy.

Liczba postów : 25
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Maj 07, 2016 8:01 pm

Jestem za a nawet za.
(A tak serio podbijam temat, bo mądra ja go zasłoniłam streszczeniem LOTRa, sorka D:)

PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Pią Maj 13, 2016 9:26 pm

Misie, jutro jednak kontynuujemy event. Plan przedstawiony w poście Eli obowiązuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Maj 14, 2016 7:47 pm

Hikaru Kasai carried out 4 launched of one Kostka (Image not informed.) :
6 , 2 , 5 , 4

1. Kida (N) Izaya (P)
2. Hayato (N) Kasai (P)
3. Hiro (N) Yoshi (P)
4. Izaya (P) Naohiro (N)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Maj 14, 2016 8:17 pm

Hikaru Kasai carried out 7 launched of one Kostka (Image not informed.) :
3 , 2 , 4 , 3 , 4 , 6 , 3

1. Kasai
2. Izaya
3. Kida
4. Naohiro
5. Hayato
6. Hiroshi
7. Yoshiteru
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Maj 14, 2016 9:31 pm

Hikaru Kasai carried out 12 launched of one Kostka (Image not informed.) :
5 , 6 , 5 , 3 , 1 , 2 , 6 , 1 , 3 , 1 , 3 , 2

Za obrażenia dla naszych. Póki co nikt nie umiera. Dwukrotne oberwanie polem 4 lub 5 oznacza śmierć postaci. Postać uleczona dostaje kolejną szansę na potencjalne oberwanie, czyli naturalnie żyje dłużej.

1. @ Izaya Orihara
2. Hiroshi Yamakoto
3. Makoto Akiyama
4. Shizuo Heiwajima
5. Yoshiteru Nakahara
6. Hayato Yukimura
7. @ Hideyoshi Kenta
8. @ Hikaru Kasai
9. Naohiro Iwaizumi
10. Shinra Kishitani
11. Yoko Takeda
12. @ Masaomi Kida
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Maj 14, 2016 9:38 pm

Hikaru Kasai carried out 12 launched of one Kostka (Image not informed.) :
6 , 1 , 4 , 6 , 1 , 3 , 4 , 1 , 4 , 5 , 4 , 6

Jak wyżej.

1. @ Izaya Orihara
2. Hiroshi Yamakoto
3. Makoto Akiyama
4. Shizuo Heiwajima
5. Yoshiteru Nakahara
6. Hayato Yukimura
7. @ Hideyoshi Kenta
8. @ Hikaru Kasai
9. Naohiro Iwaizumi
10. Shinra Kishitani
11. Yoko Takeda
12. @ Masaomi Kida
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Maj 14, 2016 9:51 pm

Hikaru Kasai carried out 9 launched of one Kostka (Image not informed.) :
2 , 2 , 2 , 6 , 6 , 3 , 3 , 4 , 6

1. Hiroshi
2. Hayato
3. Kida
4. Yoshiteru
5. Naohiro
6. Kasai
7. Yoko
8. Shinra
9. Shizuo
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Maj 14, 2016 9:58 pm

Hikaru Kasai carried out 8 launched of one Kostka (Image not informed.) :
4 , 3 , 1 , 4 , 2 , 2 , 4 , 4

1. Hiroshi
2. Hayato
3. Kida
4. Yoshiteru
5. Naohiro
6. Kasai
7. Yoko
8. Shizuo
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Maj 14, 2016 10:07 pm

Hikaru Kasai carried out 4 launched of one Kostka (Image not informed.) :
5 , 5 , 4 , 5

1. Hayato
2. Kasiek
3. Naohiro
4. Kida
5. Hiroshi
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Maj 14, 2016 10:11 pm

Hikaru Kasai carried out 1 launched of one Kostka (Image not informed.) :
6

Za Hiro. Bo uciekł.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   Sob Maj 14, 2016 10:17 pm

Podsumowanie dzisiejszego dnia: wszyscy umarliśmy. Kolorowych snów. <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Harry Potter - event   

Powrót do góry Go down

Harry Potter - event
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Znacie jakieś dobre książki fantasy?
» W jakim domu byś mieszkał/a gdybyś chodził/a do Hogwartu?
» Harry Potter quiz
» Zaczynamy...