~

IndeksIndeks  PublicationsPublications  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Gramy, czytamy, oglądamy...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Liczba postów : 301
PisanieTemat: Gramy, czytamy, oglądamy...   Nie Kwi 24, 2016 10:44 am

Zbiorowy temat na wszelką kulturę masową. Tutaj dzielić się można opiniami zachęcającymi do danego dzieła kultury, dyskutować o nim luźno i tak dalej. Właściwie jedyne zasady tematu to szanowanie cudzego zdania, zakaz kłótni o dany tekst kultury, spoilerów w opiniach i spamu w temacie. Rozmawiać można tu o wszystkim - komiksach, webcomics, anime, mandze, filmach, serialach, książkach, grach, muzyce. Temat może być przydatny dla osób, które nie mają czym się zająć. c:

((Odnośnie mnie - zarzucę czymś potem, jak złapię więcej czasu))

Liczba postów : 37
PisanieTemat: Re: Gramy, czytamy, oglądamy...   Wto Kwi 26, 2016 4:17 pm

Maji de Watashi ni Koi Shinasai. Ale nie anime, a Visual Novel. I wszystkim zawsze będę polecał ten właśnie format ponad jakiekolwiek mangi czy animy ;).

Świetna komedia, dodatkowo bardzo mocno zboczona, masa świetnych postaci, zwłaszcza drugoplanowych o co tak często trudno w tytułach obecnie wydawanych. Warto i wszystkim polecam. Jestem po 5 ścieżkach i każda z nich była dopracowana i fajnie pomyślana, a przede mną jeszcze kilka dotyczących postaci pobocznych i innych wątków. Świetna sprawa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Liczba postów : 109
PisanieTemat: Re: Gramy, czytamy, oglądamy...   Wto Kwi 26, 2016 4:56 pm

Z animów to ja polecam gorąco i z całego doktorskiego serduszka K-Project i K: Missing Kings. Kocham, KOCHAM, KOCHAM. <3 Mikoto Suou wygrał moje zboczone serce, drobiazgowość Kusanagiego w wycieraniu szklanek i zajadający kanapki Rikio wzbudzali mój uśmiech, zachwycałem się Anną (jaka słodka! <3), z HOMRY Yata i Chitose też mi się podobali - choć z charakteru to bardziej Misaki, bo You to straszny bawidamek ><
Poza tym to jedyne anime, na końcówce którego płakałem. Nawet Bleach, nawet Naruto - choć też miały dobre momenty - nie wzruszyły mnie tak mocno, jak K. A nieśmiertelne "MI-SA-KIIIIIIIIIIII" i reakcje Yaty sprawiały, że wyłem jak głuptak niebieskonogi ze śmiechu.
(tu coś będzie, jak się wyrobię z robotą)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Gramy, czytamy, oglądamy...   

Powrót do góry Go down

Gramy, czytamy, oglądamy...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» oglądamy "spadające gwiazdy"
» Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!
» Co?! Ow - żądamy wynagrodzenia!
» Kto z was ogląda anime...?